TarihçeKeçicik® ismi ile saf, doğal ve katkısız ürünlerin markalarını üretmek konusunda hedef koyarak kurulan firmamız, uzun süre üretim için kullanılabilecek kalitede keçi sütü elde etmenin çalışmalarını yapmıştır. Bu bağlamda 30.000 m2 arazi üzerinde konuşlandırılmış çiftliğimizde tarım ve hayvancılık faaliyetlerini yürütmüştür. Şirketimizin kendi tarım arazilerinde üretilmiş olan otlarla beslenen keçilerimiz doğal ortamlarında uygun şartlarda bakılmaktadır. Bu bilinci oluşturan temel dayanağımız, kaliteli ürünlerin; kaliteli ve kontrollü hammaddeden oluştuğudur.

Profesyonel anlamda yapılan hayvancılık faaliyetleri sonucu elde edilen sütlerin üretime çevrilmesi noktasında uzun yıllar süren ve üniversitelerle yürüttüğümüz AR-GE çalışmaları beraberinde ürünlerimizin temellerini şekillendirmeye başlamıştır. Tüm denemelerimiz akredite olan kurumlar tarafından analiz süreçlerinden geçerek beraberinde seçkin akademisyenler tarafından formülasyonları belirlenmiştir.

Bu çalışmalar keçi sütü sabunlarımızı, beraberinde kozmetik grubu, bebek bakım ürünleri ve nihayetinde bebek maması üretimlerimize temel oluşturmuştur.

Firmamız şu an sektöründe lider bir kimlikle kendi üretim tesislerimizde, korunmuş markalar ve dünya standartlarında üretim ile ulusal sorumluluklarının bilincinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Ova Evleri No: 29 Cincin Köyü KOÇARLI AYDIN / TÜRKİYE